Noutati

Anunt selectie participanti la cursul de formare ”Play & Learn- digital education for 21st century”

În perioada 14 – 28 octombrie 2022 va avea loc selecția cadrelor didactice care vor face obiectul a 8 mobilități în Vukovar, Croatia pentru participarea  la cursul de formare ”Play & Learn- digital education for 21st century” în perioada 20 – 24 februarie 2023, conform calendarului atașat.Mobilitatea este cuprinsa in cadrul proiectului Erasmus+ Spune DA educatiei digitale, NU abandonului scolar! 2021-1-RO01-KA122-SCH-000035796, finanţat de Uniunea Europeană, în  cadrul acțiunii cheie KA122-SCH proiecte pe termen scurt pentru moibilitatea cursanților și a personalului din învățământ ERASMUS+.

Informații suplimentare referitoare la proiect și despre realizarea mobilității le puteți găsi la dna. Vezeteu Diana și la dl. Barbir Andrei, iar depunerea dosarului de candidatură se va face la dna. Hobincă Mihaela, conform calendarului atașat.

ANUNT-SELECTIE-CANDIDATI-Spune-Da (2)

Continut-dosar

Criterii si conditii de selectie a grupului tinta